Oferty pracy 24h .pl

Znajdź swoją wymarzoną pracę:

Możesz także skorzystać z Zaawansowanej wyszukiwarki

proste jak 1, 2, 3!

  1. Wyszukaj ofertę
  2. Wyślij CV / List motywacyjny
  3. Zdobądź pracę!

Bez rejestracji!

Bez zakładania kont!

Call Center Inter Galactica

Call Center Inter Galactica to firma świadcząca usługi związane z obsługą infolinii, badaniami rynkowymi, marketingowymi oraz telesprzedażą. Od 2002 roku nasze Call Center współpracuje z renomowanymi kontrahentami z Polski oraz Niemiec.

Warto być niezależnym finansowo.

Opole / Opolskie Oferta wygasła

Obowiązki
  • telefoniczny rozwój relacji z dotychczasowymi oraz nowymi Klientami Firmy
  • analiza potrzeb Klientów oraz informowanie o bieżących ofertach, promocjach
  • aktywna sprzedaż produktów i usług z zakresu nowych technologii
Oczekujemy
  • zaangażowania i pozytywnego nastawienia do wykonywanych obowiązków
  • chęci rozwoju kompetencji sprzedażowych
  • umiejętności szybkiego uczenia się
  • dyspozycyjności min.110 h miesięcznie ? w ramach elastycznych godzin pracy
Oferujemy
  • realne możliwości budowania atrakcyjnej i dynamicznej ścieżki kariery
  • innowacyjne szkolenia wdrożeniowe, motywacyjne i rozwojowe
  • atrakcyjny model wynagrodzenia (10zł brutto/h + premia)
  • możliwość dopasowania grafiku pracy do trybu nauki
  • bezpłatna opieka medyczna LUX MED
Informacje dodatkowe

CCIG oferuje kompleksowy outsourcing usług call center oparty na najnowszych technologiach, sprawnych procesach, a przede wszystkim ? ludziach.
W naszym zespole jest ponad 3000 młodych, ambitnych osób, które poszukują wyzwań, chcą zdobywać doświadczenie zawodowe, stawiają na rozwój oraz niezależność finansową.
To właśnie dlatego umiejetnie łączą pracę ze studiami, a my dajemy im takie możliwości.
Rozumiemy biznes i ludzi, z którymi pracujemy, kierując się zasadą, że zawsze warto porozmawiać.

Zareklamuj się na ofertypracy24h.pl

Oferty pracy | Praktyki i Staż | Szkolenia | Poradniki i Artykuly | Dodaj ogłoszenie | Reklama | Regulamin | O nas / Kontakt

Oferty pracy dla każdego już teraz szukaj pracy. Umieść ogłoszenia o pracę w naszym serwisie. U nas również informacje o szkoleniach, kursach które zapewniają podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Firmy maja możliwość darmowej rekrutacji i umieszczania ogłoszeń poszukujących pracowników. Oferta pracy dla praca jako Warto być niezależnym finansowo., Opole, województwo Opolskie. Praca, baza ogłoszeń dla poszukujących pracy.