Oferty pracy 24h .pl

Znajdź swoją wymarzoną pracę:

Możesz także skorzystać z Zaawansowanej wyszukiwarki

proste jak 1, 2, 3!

  1. Wyszukaj ofertę
  2. Wyślij CV / List motywacyjny
  3. Zdobądź pracę!

Bez rejestracji!

Bez zakładania kont!

Personia

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych w formie Direct & Executive Search.

Personia

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Ciężarowych36/2017

Koszalin / Zachodniopomorskie Oferta wygasła

Obowiązki
  • Bieżący kontakt, doradztwo i pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Utrzymywanie długofalowych i stałych relacji z Klientami obecnymi,
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Ustalanie szczegółów i negocjowanie warunków transakcji,
  • Monitoring rynku i analiza konkurencji,
  • Dbałość o standardy obsługi Klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Oczekujemy
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej lub pokrewnej,
  • Znajomość specyfiki procesu sprzedaży dla Klienta kluczowego,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientem i prowadzenia negocjacji,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Obsługa pakietu Microsoft Office,
  • Czynne prawo jazdy kat. B; C bądź C+E jako dodatkowy atut,
  • Wysokie zdolności interpersonalne; komunikatywność, asertywność, budowanie relacji.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o podstawę oraz prowizję,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w zespole zaangażowanych osób.
Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: rekrutacja@personia.pl, podając w tytule maila nazwę stanowiska i nr ref.

Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia również innej oferty niż w ogłoszeniu, a Państwa dane osobowe w celach wyłącznie rekrutacyjnych mogą być przedstawiane pracodawcom.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Zareklamuj się na ofertypracy24h.pl

Oferty pracy | Praktyki i Staż | Szkolenia | Poradniki i Artykuly | Dodaj ogłoszenie | Reklama | Regulamin | O nas / Kontakt

Oferty pracy dla każdego już teraz szukaj pracy. Umieść ogłoszenia o pracę w naszym serwisie. U nas również informacje o szkoleniach, kursach które zapewniają podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Firmy maja możliwość darmowej rekrutacji i umieszczania ogłoszeń poszukujących pracowników. Oferta pracy dla praca jako Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Ciężarowych, Koszalin, województwo Zachodniopomorskie. Praca, baza ogłoszeń dla poszukujących pracy.