Oferty pracy 24h .pl

Znajdź swoją wymarzoną pracę:

Możesz także skorzystać z Zaawansowanej wyszukiwarki

proste jak 1, 2, 3!

  1. Wyszukaj ofertę
  2. Wyślij CV / List motywacyjny
  3. Zdobądź pracę!

Bez rejestracji!

Bez zakładania kont!

L.Grant HR Consulting

Agencja Zatrudnienia nr 1118

Prezes ZarząduPZ/06/14

Okolice Gliwic / Śląskie Oferta wygasła

Obowiązki
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju spółki, szczególnie w zakresie marketingu i sprzedaży oferowanych usług, bieżący nadzór na realizacją strategii;
  • Zarządzanie zmianami, motywowanie i integrowanie zespołu wokół celów strategicznych firmy;
  • Poszukiwanie i rozwój nowych efektywnych kanałów dystrybucji usług spółki;
  • Podejmowanie decyzji w zakresie bieżącego kierowania spółką (decyzje organizacyjne, personalne, majątkowe, etc.).
Oczekujemy
  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu ekonomicznym;
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla z pełną odpowiedzialnością za wynik finansowy podległej jednostki organizacyjnej;
  • Preferowana znajomość rynku ?consumer finance? poparta kilkuletnim doświadczeniem w pracy w organizacjach komercyjnych działających na tym rynku;
  • Doświadczenie w pracy w zarządzie spółki prawa handlowego, znajomość aspektów formalno-prawnych związanych z pełnieniem funkcji członka zarządu;
  • Doświadczenie we wdrażaniu zmian i przeprowadzaniu organizacji przez zmiany;
  • Doświadczenie w obszarze rozwoju biznesu, preferowane doświadczenie w rozwoju sieci sprzedaży;
  • Wysokie kompetencje przywódcze w zakresie wdrażania zmian, motywowania zespołów, formułowania strategicznych kierunków rozwoju;
  • Kompetencje w zakresie oceny efektywności realizowanych przedsięwzięć, stawiania i monitorowania celów strategicznych i operacyjnych;
  • Otwartość, umiejętność rozwiązywania problemów, orientacja na cel;
  • Wysoki poziom odpowiedzialności, samodzielności i zaangażowania;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, Internetu, prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
Informacje dodatkowe

Wszystkich zainteresowanych prosimy o nadsyłanie CV i listu motywacyjnego na adres elektroniczny: praca@lgrant.com z podaniem numeru referencyjnego PZ/06/14 w temacie wiadomości. W treści wiadomości lub załączonych dokumentów prosimy o dodanie klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego. Na aplikacje oczekujemy do 10.07.2014.

Agencja zatrudnienia nr 1118

Zareklamuj się na ofertypracy24h.pl

Oferty pracy | Praktyki i Staż | Szkolenia | Poradniki i Artykuly | Dodaj ogłoszenie | Reklama | Regulamin | O nas / Kontakt

Oferty pracy dla każdego już teraz szukaj pracy. Umieść ogłoszenia o pracę w naszym serwisie. U nas również informacje o szkoleniach, kursach które zapewniają podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Firmy maja możliwość darmowej rekrutacji i umieszczania ogłoszeń poszukujących pracowników. Oferta pracy dla praca jako Prezes Zarządu, Okolice Gliwic, województwo Śląskie. Praca, baza ogłoszeń dla poszukujących pracy.