Oferty pracy 24h .pl

Znajdź swoją wymarzoną pracę:

Możesz także skorzystać z Zaawansowanej wyszukiwarki

proste jak 1, 2, 3!

  1. Wyszukaj ofertę
  2. Wyślij CV / List motywacyjny
  3. Zdobądź pracę!

Bez rejestracji!

Bez zakładania kont!

Perspecta

Doradztwo personalne

Perspecta

Praktykant/ka HR43/07/2016

Gdańsk / Pomorskie Oferta wygasła

Obowiązki
  • Pomoc przy realizacji projektów szkoleniowych: opracowywanie materiałów promujących, współtworzenie programów, publikacja ogłoszeń na portalach internetowych, asystowanie przy szkoleniach
  • Wsparcie przy procesach rekrutacyjnych: tworzenie i publikowanie ogłoszeń, wstępna weryfikacja i dobór kandydatów
  • Współdziałanie w projektach badawczych min.: badania marketingowe typu tajemniczy klient, opinii publicznej
  • Przygotowywanie analiz rynku na potrzeby projektowe
  • Monitoring zamówień publicznych oraz wsparcie przy ich realizacji
  • Wsparcie bieżących zadań biura
Oczekujemy
  • Wykształcenie min. średnie
  • Zainteresowanie tematyką zarządzania zasobami ludzkimi
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office (Outlook, Excel, Word, Power Point)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Samoorganizacja i aktywna postawa
  • Własny komputer oraz dostęp do Internetu
Oferujemy
  • Umowę o praktyki studenckie lub zawodowe
  • Rozwój wiedzy na temat branży HR oraz zdobycie nowych umiejętności
  • Złożony program praktyk oraz wsparcie opiekuna
  • Elastyczny czas pracy, pozwalający na pogodzenie praktyk z innymi zajęciami (głównie praca zdalna przez Internet, ale również w siedzibie firmy)
  • Dla osób zaangażowanych i aktywnych bezpłatny udział w szkoleniach otwartych oraz referencje
Informacje dodatkowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@perspecta.pl W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym. Aplikacje, które napłyną bez wskazania stanowiska i numeru nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PERSPECTA posiada Certyfikat pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej WUP-PPA-7420-45/MD/2010 6619, wydany przez Marszałka Województwa.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Zareklamuj się na ofertypracy24h.pl

Oferty pracy | Praktyki i Staż | Szkolenia | Poradniki i Artykuly | Dodaj ogłoszenie | Reklama | Regulamin | O nas / Kontakt

Oferty pracy dla każdego już teraz szukaj pracy. Umieść ogłoszenia o pracę w naszym serwisie. U nas również informacje o szkoleniach, kursach które zapewniają podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Firmy maja możliwość darmowej rekrutacji i umieszczania ogłoszeń poszukujących pracowników. Oferta pracy dla praca jako Praktykant/ka HR, Gdańsk, województwo Pomorskie. Praca, baza ogłoszeń dla poszukujących pracy.