Oferty pracy 24h .pl

Znajdź swoją wymarzoną pracę:

Możesz także skorzystać z Zaawansowanej wyszukiwarki

proste jak 1, 2, 3!

  1. Wyszukaj ofertę
  2. Wyślij CV / List motywacyjny
  3. Zdobądź pracę!

Bez rejestracji!

Bez zakładania kont!

PanPol

Monter połączeń kołnierzowych, Holandia

Katowice / Świętokrzyskie Oferta wygasła

Obowiązki
  • Praca wewnątrz reaktora (+23% za każdą godzinę pracy)
  • Praca na zewnątrz reaktora
Oczekujemy
  • MONTER POŁĄCZEŃ KOŁNIERZOWYCH
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy w aplikacjach przemysłowych
  • doświadczenie w montażu rur w stali czarnej
  • BARDZO DUŻYM PLUSEM znajomość izometrii. Jest to związane z faktem, że na projekt HYCON 2 będą brane tylko osoby, które są monterami prowadzącymi i znają izometrię.
  • dobra znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego (testy w wybranym języku)
  • mile widziane referencje od poprzedniego pracodawcy
  • prawo jazdy i własny samochód dużym plusem
  • VCA - certyfikat BHP ważny na Belgię, Holandię (SCC NIE JEST AKCEPTOWANE)
  • certyfikat na połączenia kołnierzowe: H-WFPr-PC-0111
  • certyfikat na suwnice: H-VVL-PC-0405
  • certyfikat na pracę w maskach: H-OA-PC-0409
  • certyfikat H2S (praca w środowisku skażonym gazami)
Oferujemy
  • szczegółowe warunki finansowe zostaną przesłane e-mailem.
  • ZJAZDY: NA ?STOPIE HYCON 1?: nie ma możliwości zjazdu.
  • MIESZKANIE: gwarantowane i opłacone w 100% przez pracodawcę (patrz Warunki Finansowe powyżej). Pokoje jednoosobowe, Internet opłacony przez pracodawcę.
Informacje dodatkowe

Agencja Zatrudnienia (KRAZ 1670), PanPol sp. z o.o. poszukuje:

MONTERÓW POŁĄCZEŃ KOŁNIERZOWYCH DO HOLANDII

Kandydaci z umiejętnościami będą mieć wyrobione certyfikaty.

CZAS TRWANIA PROJEKTU:
STOP NA HYCON1: tydzień 37-49.
BUDOWA HYCON2: cały 2017
STOP HYCON1: 8h pracy w ciągu dnia, 7 dni w tygodniu = 56h w tygodniu
23% extra za każdą h w ciągu zmiany

PROCES REKRUTACJI:
KWALIFIKACJA WSTĘPNA: pracownik musi przejść pisemny test wiedzy na montera połączeń kołnierzowych. Test jest w języku polskim. Wysyłamy go e-mailem w formacie pdf. Po sprawdzeniu i pozytywnym zaliczeniu Pracownik przechodzi do następnego etapu.

SZKOLENIE / CERTYFIKOWANIE:
Po zaliczeniu testu pisemnego, jeśli Pracownik nie ma któregokolwiek z wymaganych certyfikatów, jest zaproszony na szkolenie oraz egzamin, który odbywa się w Holandii na koszt pracodawcy, który również pokrywa koszt mieszkania.

Wewnątrz reaktora jest ciasno, gorąco, ciemno. Do przejścia 84m po schodach 6x/dz + maska tlenowa.

Każdy pracownik przejdzie tygodniowe szkolenie, podczas którego będzie opłacany tak, jak podczas pracy.

Każdy pracownik dostanie dodatkową kwotę netto za h pracy. Dokładna kwota nie jest jeszcze znana.

Na zewnątrz:
Praca przy orurowaniu na zewnątrz reaktora.
Brak dodatku jak za pracę wewnątrz. Szkolenie niewymagane.

Prosimy przysłać aktualne CV w języku polskim i angielskim + skan certyfikatów zawodowych i referencji na rurarz@euroworker.pl dopiskiem: FLENS + nazwisko i imię. Przyspieszy to obróbkę dokumentów.

Zareklamuj się na ofertypracy24h.pl

Oferty pracy | Praktyki i Staż | Szkolenia | Poradniki i Artykuly | Dodaj ogłoszenie | Reklama | Regulamin | O nas / Kontakt

Oferty pracy dla każdego już teraz szukaj pracy. Umieść ogłoszenia o pracę w naszym serwisie. U nas również informacje o szkoleniach, kursach które zapewniają podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Firmy maja możliwość darmowej rekrutacji i umieszczania ogłoszeń poszukujących pracowników. Oferta pracy dla praca jako Monter połączeń kołnierzowych, Holandia, Katowice, województwo Świętokrzyskie. Praca, baza ogłoszeń dla poszukujących pracy.