Oferty pracy 24h .pl

Znajdź swoją wymarzoną pracę:

Możesz także skorzystać z Zaawansowanej wyszukiwarki

proste jak 1, 2, 3!

  1. Wyszukaj ofertę
  2. Wyślij CV / List motywacyjny
  3. Zdobądź pracę!

Bez rejestracji!

Bez zakładania kont!

PanPol

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH HOLANDIA

Kielce / Świętokrzyskie Oferta wygasła

Obowiązki
  • OPIS PROJEKTU: Montaż różnego rodzaju konstrukcji stalowych, kratek, pomostów, poręczy, schodów budowanych z elementów metalowych pokrytych warstwą ogniochronną. Wymagana jest wysoka precyzja wykonania tak aby nie uszkodzić warstwy ogniochronnej. Praca jest wykonywana na petrochemii w Rotterdamie. OKRES ZATRUDNIENIA: praca od 1 lub drugiego tygodnia stycznia 2017 do końca czerwca 2017 minimum. Kandydaci muszą zostać przedstawieni na co najmniej 30 dni przed rozpoczęciem projektu i posiadać komplet wymaganych dokumentów. Przed rozpoczęciem pracy należy zaliczyć pozytywnie dwa dni treningu. SYSTEM PRACY: Standardowa liczba godzin tygodniowo wynosi 40, przy czym przewidywane są nadgodziny, na które kandydat musi wyrazić zgodę. Możliwa praca w weekendy.
Oczekujemy
  • WYMAGANIA: UWAGA: WSZYSTKIE NIŻEJ WYMIENIONE CERTYFIKATY MUSZĄ BYĆ ZGODNE Z NORMĄ VCA-SOG, CO OZNACZA, ŻE MUSZĄ WYŚWIETLAĆ SIĘ W HOLENDERSKIEJ BAZIE VCA DATABANK POD ADRESEM: www.vca.ssvv.nl Kilkuletnie doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych Ważny, holenderski certyfikat VCA ( holenderskie BHP ) Ważny, holenderski certyfikat na suwnice ( VVL ? Verplaatsen van lasten ) Ważny, holenderski certyfikat na pracę na wysokościach przy użyciu podnośników koszowych ( Werken met een mobiele verticale hoogwerker, kategoria 3A i 3B ? obydwie kategorie wymagane ) Ważne badania medyczne potwierdzające zdolność do pracy na wysokościach przy użyciu maszyn ( termin badania przez lekarza w Holandii, zostanie uzgodniony po zaakceptowaniu kandydata przez naszego klienta ) umiejętność pracy w masce z wymuszonym dopływem powietrza. Mile widziany certyfikat Onafhankelijke adembescherming, ale nie konieczny. Aby móc pracować w masce pracownik nie może mieć żadnego zarostu na twarzy: wąsów, brody ? ; jeśli ma to musi wyrazić zgodę na zgolenie i utrzymanie tego stanu przez okres projektu. Ważne prawo jazdy kategorii B ( mile widziane ) Własny samochód, którym kandydat może jechać do pracy do Holandii ( mile widziany ) Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego Numer BSN ( SOFI ) ? jest to numer podatkowo-ubezpieczeniowy. JEŚLI KANDYDAT POSIADA UMIEJĘTNOŚCI, ALE NIE POSIADA KTÓREGOŚ CERTYFIKATU TO PRACODAWCA ZORGANIZUJE KURS CELEM JEGO WYROBIENIA.
Oferujemy
  • WARUNKI FINANSOWE: Stawka godzinowa brutto wynosi 12 Euro. Stawka godzinowa netto wraz z dodatkami wynosi 13 Euro za pierwsze 40 godzin pracy w tygodniu. Tzw. pieniądze wakacyjne są wliczone w stawkę netto. Na poczet płatnego urlopu pracodawca kumuluje na specjalnym koncie 0,33 Euro netto / godzinę, które jest naliczane zgodnie z prawem holenderskim tylko od pierwszych 38 godzin przepracowanych w tygodniu. Tygodniowe wypłaty na konto. Pracodawca nie udziela zaliczek. KOSZT PRZEJAZDÓW: Podróż i koszt podróży Pracownika do Pracodawcy, jak i powrót do Polski na koszt Pracownika, nawet w przypadku niewywiązania się Pracodawcy z warunków umowy. Kilometrówka: właściciel samochodu otrzymuje 0,19 Euro / km za siebie i za każdego pasażera, którego wozi. Jeśli nie ma własnego samochodu może otrzymać samochód firmowy i kartę paliwową. WARUNKI UBEZPIECZENIA: Socjalnego: zgodnie z prawem holenderskim Emerytura: jest naliczana od 27 tygodnia pracy jeśli pracował u tego samego pracodawcy lub w tej samej firmie końcowej przez różnych pracodawców. Zdrowotne: koszt ubezpieczenia leży po stronie Pracownika i wynosi 20,82 Euro / tydzień w roku 2016. Pracodawca ten koszt odlicza z tygodniowej pensji Pracownika i odprowadza na konto ubezpieczyciela. Wypadkowe: od momentu podpisania umowy o pracę, pracownik jest ubezpieczony przez pracodawcę i klienta pracodawcy. ZAKWATEROWANIE PODCZAS TRWANIA UMOWY O PRACĘ: Pracodawca gwarantuje mieszkanie ( też pościel ) i go opłaca w 100%. 2 osoby w pokoju. W każdym mieszkaniu jest dostęp do WiFi opłacony w 100% przez Pracodawcę. Jeśli Pracownik ma własne mieszkanie to otrzyma od Pracodawcy dodatek mieszkaniowy w wysokości 1 Euro brutto / godzinę pracy. ZAKWATEROWANIE PODCZAS TESTU WSTĘPNEGO: Pracodawca gwarantuje mieszkanie ( też pościel ) i go opłaca w 100%. 2 osoby w pokoju. W każdym mieszkaniu jest dostęp do WiFi opłacony w 100% przez Pracodawcę. WAKACJE / ZJAZDY: Pracownik po przepracowaniu okresu 6 tygodni może wystąpić o 1 tygodniowy urlop na zjazd do Polski. Mile widziane zgrane grupy pracowników. Prosimy przysłać aktualne CV w języku angielskim i polskim + skan certyfikatów zawodowych i referencji na cv@euroworker.pl z dopiskiem: MKM + NAZWISKO I IMIĘ. Przyspieszy to obróbkę dokumentów.

Zareklamuj się na ofertypracy24h.pl

Oferty pracy | Praktyki i Staż | Szkolenia | Poradniki i Artykuly | Dodaj ogłoszenie | Reklama | Regulamin | O nas / Kontakt

Oferty pracy dla każdego już teraz szukaj pracy. Umieść ogłoszenia o pracę w naszym serwisie. U nas również informacje o szkoleniach, kursach które zapewniają podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Firmy maja możliwość darmowej rekrutacji i umieszczania ogłoszeń poszukujących pracowników. Oferta pracy dla praca jako MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH HOLANDIA, Kielce, województwo Świętokrzyskie. Praca, baza ogłoszeń dla poszukujących pracy.