Oferty pracy 24h .pl

Znajdź swoją wymarzoną pracę:

Możesz także skorzystać z Zaawansowanej wyszukiwarki

proste jak 1, 2, 3!

  1. Wyszukaj ofertę
  2. Wyślij CV / List motywacyjny
  3. Zdobądź pracę!

Bez rejestracji!

Bez zakładania kont!

GlobalForce Services

Al. 3 Maja 9 / 108C 30-062 Kraków Tel. 0048 (0) 12 378 48 30 Fax 0048 (0) 12 378 48 31

Mechanik Samochodów Ciężarowych (Anglia)MSC/ENG/10-15

Kraków / Małopolskie Oferta wygasła

Obowiązki
  • Firma Imperial Commercials - największa niezależna grupa dealerów pojazdów użytkowych (ciężarówki, vany) oraz największa sieć serwisów samochodów ciężarowych DAF w Wielkiej Brytanii, zatrudniająca ponad 52 000 pracowników na całym świecie, poszukuje do pracy:
  • MECHANIKÓW SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH
  • Chcesz zmienić bieg w swojej karierze?
  • Czy jesteś:
  • - Zainteresowany przeprowadzką do Wielkiej Brytanii?
  • - Doświadczonym Mechanikiem?
  • - Zainteresowany nauką języka angielskiego?
Oczekujemy
  • Dołącz do jednej z największych firm w Wielkiej Brytanii zajmującej się serwisem i sprzedażą Samochodów Ciężarowych i Dostawczych Imperial Commercials.
  • Trwa rekrutacja na stanowiska znajdujące się w wielu lokalizacjach w Wielkiej Brytanii.
Oferujemy
  • Imperial Commercials oferuje:
  • - Praca w stabilnej, dobrze prosperującej firmie,
  • - Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
  • - Dodatkowe benefity pracownicze,
  • - Firmowy fundusz emerytalny,
  • - Zapewnione szkolenia i pomoc w rozwoju zawodowym,
  • Prawo Jazdy kat. C lub C+E będzie dodatkowym atutem.
  • NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO - LICZY SIĘ CHĘĆ I NAUKA PO WYJEŹDZIE.
  • Rozmowy z firmą Imperial Commercials odbędą się 28.XI - 29. XI w Krakowie.
Informacje dodatkowe

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na adres mailowy: praca@globalforce.pl, bądź też zadzwoń na numer: (12) 378-48-30 Więcej o pracodawcy na: http://www.imperialcommercials.co.uk/aboutus

Zareklamuj się na ofertypracy24h.pl

Oferty pracy | Praktyki i Staż | Szkolenia | Poradniki i Artykuly | Dodaj ogłoszenie | Reklama | Regulamin | O nas / Kontakt

Oferty pracy dla każdego już teraz szukaj pracy. Umieść ogłoszenia o pracę w naszym serwisie. U nas również informacje o szkoleniach, kursach które zapewniają podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Firmy maja możliwość darmowej rekrutacji i umieszczania ogłoszeń poszukujących pracowników. Oferta pracy dla praca jako Mechanik Samochodów Ciężarowych (Anglia), Kraków, województwo Małopolskie. Praca, baza ogłoszeń dla poszukujących pracy.