Oferty pracy 24h .pl

Znajdź swoją wymarzoną pracę:

Możesz także skorzystać z Zaawansowanej wyszukiwarki

proste jak 1, 2, 3!

  1. Wyszukaj ofertę
  2. Wyślij CV / List motywacyjny
  3. Zdobądź pracę!

Bez rejestracji!

Bez zakładania kont!

Employees Sp. z o.o.

Firma Employees oferuje swoim klientom rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach. Na swoim koncie mamy wiele sukcesów z zakresu rekrutacji i selekcji, outsourcingu funkcji personalnej oraz pracy tymczasowej.

Analityk finansowyAF/OBO/06

Oborniki / Wielkopolskie Oferta wygasła

Obowiązki
  • Sporządzanie analiz i raportów na bieżące potrzeby firmy
  • Udział w procesie zamykania okresów rozliczeniowych (miesięczne, kwartalne, roczne),
  • Uczestnictwo w procesie budżetowania rocznego,
  • Analiza realizacji budżetu i analiza odchyleń,
  • Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu,
  • Weryfikacja danych pomiędzy systemami informatycznymi Spółki.
Oczekujemy
  • Bardzo dobra znajomości programów MS Office, w szczególności programu Excel ? warunek konieczny,
  • Znajomość systemu SAP ? mile widziane,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność pracy z dużą liczbą danych,
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie,
  • Wykształcenie wyższe ? absolwent /student ostatnich lat studiów o kierunku Finansowym lub Ekonomicznym,
  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG lub w Finansach Operacyjnych.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + benefity,
  • Umowę o pracę (na czas określony),
  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie oraz rozwoju w jej strukturach,
  • Narzędzia pracy: telefon i komputer służbowy,
  • Opiekę medyczną.
Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@employees ( w tytule nr ref AF/OBO/06 ).

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami?.

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Zareklamuj się na ofertypracy24h.pl

Oferty pracy | Praktyki i Staż | Szkolenia | Poradniki i Artykuly | Dodaj ogłoszenie | Reklama | Regulamin | O nas / Kontakt

Oferty pracy dla każdego już teraz szukaj pracy. Umieść ogłoszenia o pracę w naszym serwisie. U nas również informacje o szkoleniach, kursach które zapewniają podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Firmy maja możliwość darmowej rekrutacji i umieszczania ogłoszeń poszukujących pracowników. Oferta pracy dla praca jako Analityk finansowy, Oborniki, województwo Wielkopolskie. Praca, baza ogłoszeń dla poszukujących pracy.